Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt Michaluk dostanie ponad 12 tys. miesięcznie

Utworzony przez noname, 14 maja 2009 r. o 08:30
Opowieść z morałem Proboszcz pewnej małej wioski świętuje 25-tą rocznicę święceń kapłańskich. Na specjalnie wynajętej sali zebrało się pokaźne grono miejscowych znakomitości. Proboszcz, siedzący za specjalnym stołem na podwyższeniu, zwraca się do przybyłych parafian: -Kochani moi!... Nie łatwo jest osobie takiej jak ja, mówić o rzeczach nie związanych z naszą wiarą. Dlatego potraktujmy to spotkanie na wesoło! Gdyby nie "tajemnica spowiedzi" mógłbym was tutaj rozbawić, zacznę jednakpoważniej. W pierwszym dniu po przybyciu tutaj, zmuszony byłem zadać sobie pytanie: gdzie ja trafiłem? Pierwszą osobą, którą wyspowiadałem był młody mężczyzna, który wyznał, że zdradza żonę z jej siostrą. Wyznał również, że zaraził się chorobą weneryczną od sekretarki swojego szefa. Jednak z upływem czasu nabrałem przekonania, że mieszkający tutaj ludzie są dobrzy i uczciwi, a to co przedstawiłem to był tylko incydent. Po 20 minutach na salę wchodzi zdyszany wójt , który bardzo przeprasza za spóźnienie. Siada na miejscu obok proboszcza i poprawiając wąsa zaczyna mówić: - Doskonale pamiętam dzień, w którym nasz dostojny jubilat zawitał do naszej parafii. Zresztą nie będę się chwalił, ale miałem zaszczyt być pierwszą osobą, którą nasz proboszcz wyspowiadał !!! MORAŁ: Kto się spóznia, niech się lepiej nie odzywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Opowieść z morałem Proboszcz pewnej małej wioski świętuje 25-tą rocznicę święceń kapłańskich. Na specjalnie wynajętej sali zebrało się pokaźne grono miejscowych znakomitości. Proboszcz, siedzący za specjalnym stołem na podwyższeniu, zwraca się do przybyłych parafian: -Kochani moi!... Nie łatwo jest osobie takiej jak ja, mówić o rzeczach nie związanych z naszą wiarą. Dlatego potraktujmy to spotkanie na wesoło! Gdyby nie "tajemnica spowiedzi" mógłbym was tutaj rozbawić, zacznę jednakpoważniej. W pierwszym dniu po przybyciu tutaj, zmuszony byłem zadać sobie pytanie: gdzie ja trafiłem? Pierwszą osobą, którą wyspowiadałem był młody mężczyzna, który wyznał, że zdradza żonę z jej siostrą. Wyznał również, że zaraził się chorobą weneryczną od sekretarki swojego szefa. Jednak z upływem czasu nabrałem przekonania, że mieszkający tutaj ludzie są dobrzy i uczciwi, a to co przedstawiłem to był tylko incydent. Po 20 minutach na salę wchodzi zdyszany wójt , który bardzo przeprasza za spóźnienie. Siada na miejscu obok proboszcza i poprawiając wąsa zaczyna mówić: - Doskonale pamiętam dzień, w którym nasz dostojny jubilat zawitał do naszej parafii. Zresztą nie będę się chwalił, ale miałem zaszczyt być pierwszą osobą, którą nasz proboszcz wyspowiadał !!! MORAŁ: Kto się spóznia, niech się lepiej nie odzywa....
W TYM ROKU NA WIOSNĘ WÓJT CHWALIŁ SIĘ ŻE Z POPRZEDNIEGO ROKU ZOSTAŁO NIE WYKORZYSTANYCH PIĘĆ MILIONÓW ZŁOTY . W MAJU PRÓBOWAŁ ZLIKWIDOWAĆ TRZY PODSTAWÓWKI A W CZWARTEK NA KOMISJI OSWIATOWEJ PRZEFORSOWAŁ POMYSŁ LIKWIDACJI GIMNAZJUM W ROGOŻNICY.MIESZKAŃCY WYSOKIEGO I RUDNIK JUŻ MÓWIĄ ŻE SWOJE DZIECI WYŚLĄ DO GIMNAZJUM W MIĘDZYRZECU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
W TYM ROKU NA WIOSNĘ WÓJT CHWALIŁ SIĘ ŻE Z POPRZEDNIEGO ROKU ZOSTAŁO NIE WYKORZYSTANYCH PIĘĆ MILIONÓW ZŁOTY . W MAJU PRÓBOWAŁ ZLIKWIDOWAĆ TRZY PODSTAWÓWKI A W CZWARTEK NA KOMISJI OSWIATOWEJ PRZEFORSOWAŁ POMYSŁ LIKWIDACJI GIMNAZJUM W ROGOŻNICY.MIESZKAŃCY WYSOKIEGO I RUDNIK JUŻ MÓWIĄ ŻE SWOJE DZIECI WYŚLĄ DO GIMNAZJUM W MIĘDZYRZECU.
CZYLI ZNOWU DZIECI W GMINIE BĘDZIE MNIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZYLI ZNOWU DZIECI W GMINIE BĘDZIE MNIEJ.
CZYLI ROMEK NAS I NASZE DZIECI MA GŁEBOKO W du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
W TYM ROKU NA WIOSNĘ WÓJT CHWALIŁ SIĘ ŻE Z POPRZEDNIEGO ROKU ZOSTAŁO NIE WYKORZYSTANYCH PIĘĆ MILIONÓW ZŁOTY . W MAJU PRÓBOWAŁ ZLIKWIDOWAĆ TRZY PODSTAWÓWKI A W CZWARTEK NA KOMISJI OSWIATOWEJ PRZEFORSOWAŁ POMYSŁ LIKWIDACJI GIMNAZJUM W ROGOŻNICY.MIESZKAŃCY WYSOKIEGO I RUDNIK JUŻ MÓWIĄ ŻE SWOJE DZIECI WYŚLĄ DO GIMNAZJUM W MIĘDZYRZECU.
Jasne że wyślę swoje dzieci do Międzyrzeca. Tam z otwartymi rękami przyjmują dzieci z Rudnik. A w Maniach do gimnazjum mogą sobie chodzić dzieci z Wójta i sołtysów i radnych jeśli takie dzieci maja. Na wychowaniu fizycznym pewnie na korytarzu będą krzyżówki rozwiązywać. Pieprzę takie gimnazjum podobnie mówi sąsiad a inni sąsiedzi pewnie też. Nasze dzieci to nie worki z kartoflami aby ktoś nimi rzucał tu i tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNA SPRAWA W SĄDZIE ZAKOŃCZYŁA SIE ................NICZYM. ALE SKORO WÓJT ZARABIA PONAD 12 TYS. ZAPEWNE STAC GO OPŁACANIE "PAPUG" I KOGO TAM JESZCZE TRZEBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KOLEJNA SPRAWA W SĄDZIE ZAKOŃCZYŁA SIE ................NICZYM. ALE SKORO WÓJT ZARABIA PONAD 12 TYS. ZAPEWNE STAC GO OPŁACANIE "PAPUG" I KOGO TAM JESZCZE TRZEBA.
Cały czas pisze osoba chętna na stanowisko WÓJTA. A jeżeli sprawa zakończyła się niczym to niczym. A może oskarżenie było absurdalne? "Nu sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" Chyba, ze zdanie powyżej będzie maksymą do działania. No to wtedy............ Się nie dyskutuje tylko bierze "... granata ze świątecznego ubrania..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
W gminie Międzyrzec tylko w ciągu ostatniego tygodnia powstało około 5km dywanika asfaltowego na drogach gminnych, na kolejne 5km dzisiaj był przetarg ,pięknie rośnie sala sportowa w Rzeczycy ,modernizuje się świetlica wiejska w Zaściankach oraz remiza strażacka w Łuniewie .Na lokatach terminowych leżą miliony czekając na możliwość pomnożenia o fundusze z PROW .Dzieci w szkołach dostają stypędia,nauczyciele podwyżki ,a ci którym się nie chce pracować lamentują i stoją w kolejce po zasiłek do opieki społecznej .[/quote] [quote name='obserwator' post='128535' date='14.05.2009, 18:35:24']Tak oczywiście ,w Berezie jest już dokumentacja techniczna ,właśnie teraz został ogłoszony konkurs w ramach PROW.Pisze się wnioski na dofnansowanie sieci kanalizacyjnej w Berezie i na ok.450 przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie całej gminy w30 miejscowościach o zabudowie rozproszonej.Został również złożony wniosek na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni sztucznej przy szkole w Tłuśćcu.Orlika niestety nie będzie bo Pan Wójt uważa, że za tyle ile na orlika wydają / 1200000zł/ inne gminy to On woli wybudować salę sportową taką jak w Rzeczycy przy którejś ze szkól.
Macie czarno na białym. Do tych co twierdzą, że Wójt nic nie robi. Co na to krytykanci. Łyso wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W gminie Międzyrzec tylko w ciągu ostatniego tygodnia powstało około 5km dywanika asfaltowego na drogach gminnych, na kolejne 5km dzisiaj był przetarg ,pięknie rośnie sala sportowa w Rzeczycy ,modernizuje się świetlica wiejska w Zaściankach oraz remiza strażacka w Łuniewie .Na lokatach terminowych leżą miliony czekając na możliwość pomnożenia o fundusze z PROW .Dzieci w szkołach dostają stypędia,nauczyciele podwyżki ,a ci którym się nie chce pracować lamentują i stoją w kolejce po zasiłek do opieki społecznej." mieszkam w tej kminie, a tu wszycy mogo dostać stypędia. jestem nałczycielem w tej gminie i dostane podwyrzke!!! coraz lepiej nam sie tu jezdzi po aswalcie. my nie lamentujem, my komplentujem sukcesy naszego wujta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
Macie czarno na białym. Do tych co twierdzą, że Wójt nic nie robi. Co na to krytykanci. Łyso wam
Nareszcie ktoś rozsądny. Panie Wójcie tak trzymać. Mimo wszystko. Nie patrz na krytykantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kretyn oszukuje ludzi przypisując cudze zasługi sobie. Można nawet powiedzieć że takie działanie to złodziejstwo w czystej postaci. Niektorym takie postepowanie niestety wchodzi w krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
Nareszcie ktoś rozsądny. Panie Wójcie tak trzymać. Mimo wszystko. Nie patrz na krytykantów.
POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY - TO DLA WÓJTA PIKUŚ. MAŁY PIKUŚ. PRZECIEZ M.IN. O POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY MA SPRAWĘ W SĄDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
CZYLI ROMEK NAS I NASZE DZIECI MA GŁEBOKO W du***.
Dziecko mojego znajomego w tym roku kończy gimnazjum w Rogoźnicy. Od września wszystkim rozpowiada że teraz to on ma w d**ie czy w Rogoźnicy szkoła będzie czy nie. Podobno syn wójta też kończy w tyn roku gimnazjum w Rogoźnicy ciekawe czy dlatego chce to gimnazjum od przyszłego roku zlikwidować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(obserwator @ 14.05.2009, 17:47:32) W gminie Międzyrzec tylko w ciągu ostatniego tygodnia powstało około 5km dywanika asfaltowego na drogach gminnych, na kolejne 5km dzisiaj był przetarg ,pięknie rośnie sala sportowa w Rzeczycy ,modernizuje się świetlica wiejska w Zaściankach oraz remiza strażacka w Łuniewie .Na lokatach terminowych leżą miliony czekając na możliwość pomnożenia o fundusze z PROW .Dzieci w szkołach dostają stypędia, nauczyciele podwyżki , a ci którym się nie chce pracować lamentują i stoją w kolejce po zasiłek do opieki społecznej . A KIEDY TE DYWANIKI BĘDĄ ZWIJAĆ, MOŻE NA ZIMĘ. JESZCZE SIE ZNISZCZĄ. TRZEBA JE SZANOWAĆ. Z MAREGO MATERIAŁU WYKONANE. CIENIUTKIE. SZYBKO BĘDĄ PĘKAĆ. CIEKAWE TE PIENIĄDZE NA LOKATACH. PO CO ONE TAM LEŻĄ????? POWINNY BYĆ ZAGOSPODAROWANE. TO NIE JEST PRYWATNE KONTO WÓJTA?????? WÓJT PŁACZE ŻE NIE MA POBORY DLA NAUCZYCIELI. A TU LEZY FORSA. NAUCZYCIELE NIBY DOSTAJA PODWYŻKI /tylko kto je widział/. A SZKOŁY CHCE SIE LIKWIDOWAĆ. DLACZEGO? SKORO JEST TAK DOBRZE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkołę w Rogoźnicy opuściłam kilka lat temu. Z perespektywy tych lat mogę stwierdzić z dumą, że jestem szczęśliwa, że tam uczęszczałam. Poziom nauczania w niej nie odbiega od szkół miejskich, atmosfera tam panująca jest sprzyjająca uczniom. Ukończyłam liceum w Białej Podalskiej, teraz studiuję.Zespół Szkół w Rogoźnicy ma swoją renomę. Dzieci, kóre tam uczęszczają mają możliwość wielostronnego kształcenia się. Szkoda tylko, że trafiają tam "odrzutki" -"dzieci" typu "synek wójta". Takich huliganów tam nie trzeba. Po co ma być przez nie zachwiana harmonia jaka tam panuje. Po co zamykać szkoły, które kształcą bardzo zdolne dzieci?!- a takich w Rogoźnicy w porówaniu z innymi szkołami jest wiele. Przecież oświata miała stawiać na kształcenie dzieci, na ich dobro, a nie na dobro indywidualnych osób typu wójt. Na tym wszystkim niestety tracą dzieci! Dzieci sa naszą przyszłością, a nie osoby, które rządzą dla dobra swojego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci wójta mają przyszłość świetną zapewnioną.A reszta się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Dzieci wójta mają przyszłość świetną zapewnioną.A reszta się nie liczy.
PAMIĘTAJ; PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ; A Z TĄ SWIETLANĄ PRZYSZŁOŚCIĄ TO SIĘ OKAŻE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicola napisał:
Szkołę w Rogoźnicy opuściłam kilka lat temu. Z perespektywy tych lat mogę stwierdzić z dumą, że jestem szczęśliwa, że tam uczęszczałam. Poziom nauczania w niej nie odbiega od szkół miejskich, atmosfera tam panująca jest sprzyjająca uczniom. Ukończyłam liceum w Białej Podalskiej, teraz studiuję.Zespół Szkół w Rogoźnicy ma swoją renomę. Dzieci, kóre tam uczęszczają mają możliwość wielostronnego kształcenia się. Szkoda tylko, że trafiają tam "odrzutki" -"dzieci" typu "synek wójta". Takich huliganów tam nie trzeba. Po co ma być przez nie zachwiana harmonia jaka tam panuje. Po co zamykać szkoły, które kształcą bardzo zdolne dzieci?!- a takich w Rogoźnicy w porówaniu z innymi szkołami jest wiele. Przecież oświata miała stawiać na kształcenie dzieci, na ich dobro, a nie na dobro indywidualnych osób typu wójt. Na tym wszystkim niestety tracą dzieci! Dzieci sa naszą przyszłością, a nie osoby, które rządzą dla dobra swojego!
Od wielu lat spotykam nauczycieli z Rogoźnicy. Niemal od zawsze drżeli o przyszłość swojej szkoły bo jakiś ich wójt miał chore podejście do oświaty. Kochani jesteście ludźmi wykształconymi i inteligentnymi popatrzcie jaki los spotyka takich wójtów w innych gminach i zróbcie to samo. Jak posiedzi na zielonej trawce to doceni to co miał i może zrozumie swój błąd. Zróbcie mu taką kampanię że nikt na niego nie odda głosu i po gościu. Jeśli będziecie działać wspólnie to naprawdę dacie radę. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zmiany wójta potrzebni są ludzie obiektywnie myślący. W tej gminie stanowią oni mniejszość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...